Web

Vítej na mám blogu, neznámý čtenáři či neznámá čtenářko. Jmenuji se Patrik a jsem autorem i provozovatelem tohoto webu. Pracuji ve farmaceutickém průmyslu a mé zaměstnání mi umožňuje rozdělovat můj čas mezi práci a osobní život.

V osobním životě jsem hrdý na svou rodinu, manželku Simonu a naše dvě děti. Hodiny, strávené prací, velmi rád kompenzuji časem, stráveným se svou rodinou. Užívám si společné rodinné aktivity, kam patří cyklistika nebo pěší výlety do přírody. Společné vzpomínky na chvíle s rodinou jsou pro mne velmi důležité a přinášejí mi pocit štěstí a uspokojení.

Jedním z mých hlavních životních cílů je najít rovnováhu mezi pracovním nasazením a osobním štěstím. Snaží se žít naplno každý den, být vděčný za své zdraví a mít nadhled vůči všem situacím, které život přináší.

Vedle mé práce a rodiny je nejen mou, ale rodinnou zálibou cestování. Zatímco někteří lidé mohou vidět dovolenou pouze jako odpočinek od každodenního života, snažím se vnímat cestování i z jiné perspektivy. Pro mne jsou cesty do zahraničí skvělým způsobem, jak objevovat a poznávat nejen pro mne zatím neznámá místa, ale i kulturu, tradice a v neposlední řadě i třeba místní gastronomii.

V současnosti je mou nejoblíbenější destinací Řecko. Vždy mne, vedle jeho překrásného moře, přitahovala i atmosféra dávných časů. V Řecku už jsem byl jak sám, tak s rodinou, několikrát. A musím se přiznat, že jsem si zamiloval zdejší krajinu, podnebí i lidi.

Svou lásku k cestování do Řecka, po Řecku a ke všemu, co s tím souvisí, jsem se rozhodl sdílet s ostatními. Nechtěl jsem se spoléhat na sociální sítě a podobné platformy, protože na nich není člověk pánem svého obsahu. Proto jsem se rozhodl založit a provozovat tento blog. Na svém blogu píši o navštívených místech i lokalitách, kam se teprve chystám. Dočtete se tady i o mých zážitcích, cestovatelských tipech a doporučeních.